Datums 16. augusts, 2023
Laiks15.00–17.00
Vieta Jelgava, Peldu iela 7

Pieteikšanās termiņš ir beidzies

Kā trāpīt kausā

Uzzini kā trāpīt kausā, apmeklējot uzņēmējdarbības un inovāciju konkursa “Ideju kauss” pieredzes stāstu pasākumu “Kā trāpīt kausā”, kas notiks Jelgavas biznesa inkubatorā, Peldu ielā 7 – 5. stāvā 16. augustā pulksten 15.00.  

Pasākuma programmā paredzēta info sesija ar “Ideju kauss” konkursa organizatoriem, pieredzes stāsti no iepriekšējā gada konkursa laureātiem Ņikita Stepanovs “Suhona AI” ar dzelzceļa diagnostikas robotu un Elvija Vanaga “Fat Cat Leaves”, kas izstrādā kaķu pakaišus no kritušām koku lapām. Būs arī iespēja savstarpēji tīkloties un uzdot jautājumus. Pasākumam nepieciešama iepriekšēja pieteikšanās šeit.

Ideju kauss jau 15. reizi sniedz ikvienam 18 gadu vecumu sasniegušam Latvijas iedzīvotājam iespēju realizēt savu biznesa ideju. Tas var būt vien idejas līmenī, kā arī var būt jau izstrādāti prototipi, prece vai pakalpojumi. Ideju kauss palīdz saviem dalībniekiem apgūt biznesa pamatus, konsultējies ar pieredzējušiem ekspertiem, iegūt vērtīgus kontaktus un noslēgumā sacenties par pirmo kapitālu idejas realizācijai – līdz pat 10 000 Eiro.

Pieteikšanās konkursam atvērta līdz 3. septembrim. Lai pieteiktos, idejukauss.lv mājaslapā jāspiež poga “Piesaki ideju”, pēc tam business.gov.lv platformā esošajā pieteikumā “PIETEIKTIES PAKALPOJUMAM” vai “REĢISTRĒT PROFILU”, ja vēl tas nav darīts, un jāaizpilda pieteikuma forma.


Latvijas inovatīvo biznesa ideju konkurss “Ideju kauss” tiek īstenots Eiropas Reģionālās attīstības fonda (ERAF) projekta “Inovāciju motivācijas programma” ietvaros.
 

Informāciju sagatavojusi Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra.