Novada ziņas
Pastāsti, kādu Tu redzi Ozolnieku ezera apkārtni?

Pašvaldībā norisinās plānošanas darbs, meklējot efektīvākos risinājumus brīvā laika pavadīšanai novada teritorijā.

Viens no objektiem, ko plānojam attīstīt ir Ozolnieku ezers, tāpēc mums ir svarīgi uzzināt Tavu viedokli!

Esam sagatavojuši ezera teritorijas zonējumu, uzskatot, ka katrā no šīm zonām ir iespējams ierīkot dažādas atpūtas vai brīvā laika pavadīšanas vietas.

Aicinām iesūtīt savas vēlmes un redzējumu par to, kam būtu piemērots katrs no kartē attēlotajiem segmentiem. Iespējams,Tu gribi, lai kādā segmentā ir makšķerēšanas laipas, kaut kur var izveidot piknika vietas, bet varbūt uzskati, ka tās ir liekas. Kaut kur var tapt bērnu rotaļlaukums vai papildu smilšu kastes, iespējams saskati nepieciešamību dalīt teritoriju aktīvās atpūtas un klusajās zonās?

Domājam plaši un ilgtermiņā!

Esam pārliecināti, ka kopā mēs varam atrast labākos risinājumus Ozolnieku ezera teritorijas attīstībai!

Savas idejas un ierosinājumus sūti uz attistiba@jelgavasnovads.lv vai iesniedz rakstiski Cenu un Ozolnieku pagasta apvienības pārvaldē (Stadiona iela 10, Ozolnieki). Mēs tās apkoposim, izvērtēsim un, balstoties uz tām, lemsim par teritorijas tālāko attīstību.

Idejas gaidīsim līdz 2023. gada 1.martam!