Bezmaksas
Privāto tiesību juridiska persona
Saņemšanas ierobežojumi

Saņemt pakalpojumu

Izziņa iesniegšanai rajona (pilsētas) tiesā (zemesgrāmatā) par pašvaldības atļauju iegādāties īpašumā nekustamo īpašumu citu valstu pilsonim.

Procesa apraksts

1. Pakalpojuma pieprasīšana
    Nepieciešamie dokumenti:

1.Iesniegums (veidlapa)
    4.Darījuma akts (kopija);
    5.Iesniedzot klātienē uzrādīt personu apliecinošu dokumentu

Pakalpojuma pieprasīšanas kanāli:

• E-Pasts - Elektroniski, kas sagatavots atbilstoši normatīvajiem aktiem par elektronisko dokumentu noformēšanu, nosūtot uz e-pastu dome@jelgavasnovads.lv un apliecinot tos ar drošu elektronisko parakstu, laika zīmogu.
    • Klātiene - Dokumentus iesniegt Jelgavas novada pašvaldībā Jelgavā, Pasta ielā 37 vai pagastu pārvaldēs
    • Korespondence - Dokumentus nosūta pa pastu Jelgavas novada pašvaldībai Jelgavā, Pasta ielā 37, LV-3001.

2. Pakalpojuma apmaksas kārtība
    Maksa par pakalpojumu: EUR 1,00

Apmaksa veicama pašvaldībā vai saskaņā ar izrakstīto rēķinu bankā.

3. Pakalpojuma saņemšana
    Pakalpojuma saņemšanas kanāli:

-Klātiene - lēmumu saņem Jelgavas novada pašvaldībā Jelgavā, Pasta ielā 37, 1.stāvā, vai pagastu pārvaldēs;
    -E-pasts-Elektroniski, kas sagatavots atbilstoši normatīvajiem aktiem par elektronisko dokumentu noformēšanu, nosūtot uz e-pastu: dome@jelgavasnovads.lv un apliecinot tos ar drošu elektronisko parakstu ar laika zīmogu.
    - Korespondence-dokumentus nosūta pa pastu Jelgavas novada pašvaldībai Jelgavā, Pasta ielā 37, LV-3001.
    Elektroniski parakstīta izziņa tiek ievietota VVDZ izmantojot tiešsaistes risinājumu.

Veidlapas un citi dokumenti

Normatīvie akti