Bezmaksas
Uzzināt vairāk
Saņemšanas ierobežojumi
-

2021.gada 22.septembra Saistošie noteikumi Nr.6 „Par koku ciršanu ārpus meža Jelgavas novada pašvaldības administratīvajā teritorijā” nosaka kārtību:
1. koku ciršanai ārpus meža Jelgavas novada administratīvajā teritorijā;
2. koku ciršanas publiskās apspriešanas kārtību un gadījumus, kad rīko publisko apspriešanu;
3. zaudējumu atlīdzības aprēķināšanas kārtību par dabas daudzveidības samazināšanu;
4. administratīvo atbildību par šo noteikumu neievērošanu.

Procesa apraksts

1. Pakalpojuma pieprasīšana
    Nepieciešamie dokumenti:

1.Aizpildīts pieteikums

Pieteikumam klāt pievieno:
    1. zemes robežu plāna kopiju (zemes robežu plānā atzīmē precīzu cērtamo koku atrašanās vietu);
    2. pilnvarotai personai pilnvaras kopiju;
    3. daudzdzīvokļu dzīvojamās mājas dzīvokļu īpašnieku pilnsapulces lēmuma par koku ciršanu kopiju.

2. Pakalpojuma apmaksas kārtība
    Pamatojoties uz 2012.gada 2.maija Ministru kabineta noteikumiem Nr. 309 „Noteikumi par koku ciršanu ārpus meža” III nodaļu un Jelgavas novada pašvaldības saistošajiem noteikumiem Nr. 6 „Par koku ciršanu ārpus meža Jelgavas novada pašvaldības administratīvajā teritorijā” IV nodaļu iespējama zaudējumu aprēķināšana par dabas daudzveidības samazināšanu. Katrai situācijai (atšķirībā no koka sugas, augšanas vietu un ciršanas pamatojumu) cita summa.

Apmaksājot Zaudējumu aprēķinu:
    Rekvizīti
    Nosaukums: Jelgavas novada pašvaldība
    Adrese: Pasta iela 37, Jelgava, LV- 3001
    Reģ. Nr.: 90009118031
    Norēķinu konts: AS SWEDBANK
    Konta Nr.: LV07HABA0551025900443
    Maksājuma uzdevumā obligāti norādīt lēmuma datumu, numuru (2012.gada 2.maija Ministru kabineta noteikumiem Nr. 309 „Noteikumi par koku ciršanu ārpus meža” III nodaļu)).

3. Pakalpojuma saņemšana
    Lēmumu iespējams saņemt elektroniski uz pieteikuma veidlapā norādīto e-pasta adresi, pagasta pārvaldēs un Jelgavas novada pašvaldībā Jelgavā, Pasta ielā 37, LV-3001
    Pakalpojuma sniedzēja adrese: Vides komisija, Lielā iela 5/7, Jelgava, LV-3001, 3.stāvs, tel. 63048460
    zane.laivina@jelgavasnovads.lv