Bezmaksas
Uzzināt vairāk
Saņemšanas ierobežojumi

Saņemt pakalpojumu

Izvērtēt subjekta iespēju iegūt īpašumā lauksaimniecības zemi, pieņemt lēmumu par piekrišanu vai atteikumu iegūt īpašumā lauksaimniecības zemi.

Procesa apraksts

1. Pakalpojuma pieprasīšana
    Nepieciešamie dokumenti:

1.Iesniegums (veidlapa)
    2.Pirkuma, dāvinājuma, maiņas līgums (kopija);
    3. Akts par nekustamā īpašuma pārdošanu izsolē;
    4. Klātienē uzrādīt personu apliecinošu dokumentu;
    5. Savienības pilsoņa reģistrācijas apliecība (kopija) – ES dalībvalstu, Eiropas Ekonomikas zonas valstu vai Šveices Konfederācijas pilsoņiem;
    6.Dokuments par valsts valodas zināšanām (kopija) - ES dalībvalstu, Eiropas Ekonomikas zonas valstu vai Šveices Konfederācijas pilsoņiem.

Pakalpojuma pieprasīšanas kanāli:
    • E-Pasts - Elektroniski, kas sagatavots atbilstoši normatīvajiem aktiem par elektronisko dokumentu noformēšanu, nosūtot uz e-pastu dome@jelgavasnovads.lv un apliecinot tos ar drošu elektronisko parakstu, laika zīmogu.
    • Klātiene - Dokumentus iesniegt Jelgavas novada pašvaldībā Jelgavā, Pasta ielā 37, vai pagastu pārvaldēs.
    • Korespondence - Dokumentus nosūta pa pastu Jelgavas novada pašvaldībai Jelgavā, Pasta ielā 37, LV-3001.

2. Pakalpojuma saņemšana
    Pakalpojuma saņemšanas kanāli:
    • Klātiene - lēmumu saņem Jelgavas novada pašvaldībā Jelgavā, Pasta ielā 37, 1.stāvā vai pagastu pārvaldēs.
    - Korespondence-dokumentus nosūta pa pastu uz iesniegumā norādīto adresi.

Saņemt pakalpojumu