Bezmaksas
Uzzināt vairāk
Saņemšanas ierobežojumi
-

Atbilstoši Zemes ierīcības likuma 8.panta 1.daļai zemes ierīcības projektu izstrādā šādiem zemes ierīcības darbiem: 1) starpgabalu likvidēšanai vai daļu no zemes vienību apmaiņai, pārkārtojot zemes vienību robežas; 2) zemes vienību (arī kopīpašumā esošo) sadalīšanai; 3)Zemes vienību apsaimniekošanai pēc zemes īpašnieka ierosinājuma.

Procesa apraksts

1. Pakalpojuma pieprasīšana
    Nepieciešamie dokumenti:
    -Iesniegums zemes ierīcības projekta izstrādei
    -Īpašumu tiesības apliecinošā dokumenta – zemesgrāmatu akta kopija;
    -Zemes robežu plāna (-u) kopija (-as)
    -Grafiskais pielikums ar kartogrāfisko materiālu
    -Notariāli apliecināta pilnvara (gadījumā, ja pieteicējs ir pilnvarota persona).

Pakalpojuma pieprasīšanas kanāli:
    • Klātiene -– Jelgavas novada Būvvalde, Stadiona iela 10, Ozolnieki, Jelgavas novads.
    • E-pastā - Elektroniski, kas sagatavots atbilstoši normatīvajiem aktiem par elektronisko dokumentu noformēšanu, nosūtot uz e-pastu buvvalde@jelgavasnovads.lv un apliecinot tos ar drošu elektronisko parakstu, laika zīmogu.

2. Pakalpojuma saņemšana
    Pakalpojuma saņemšana atbilstoši pieprasīšanas izvēlei.
    • Pakalpojuma saņemšanas kanāli:
    • Klātiene - lēmumu saņem Jelgavas novada Būvvaldē, Ozolniekos, Stadiona iela 10, 2. stāvs.
    • E-pasts – ar elektronisko parakstu parakstītu lēmumu nosūta uz iesniedzēja norādīto e-pasta adresi un Valsts zemes dienestu.
    -Lēmumu var saņemt pa pastu uz adresāta norādīto adresi.