Bezmaksas
Jebkura persona
Uzzināt vairāk
Saņemšanas ierobežojumi

Pašvaldība pieņem lēmumu par projekta apstiprināšanu vai noraidīšanu.
Pašvaldība, apstiprinot projektu, pieņem lēmumu par: adreses piešķiršanu, nekustamā īpašuma nosaukuma piešķiršanu, nekustamā īpašuma lietošanas mērķu noteikšanu vai maiņu.

Procesa apraksts

1. Pakalpojuma pieprasīšana
    Nepieciešamie dokumenti:

1. Iesniegums (veidlapa);
    2. Zemes ierīcības projekts parakstīts ar drošu elektronisko parakstu un laika zīmogu.

Pakalpojuma pieprasīšanas kanāli:
    • E-Pasts - Elektroniski, kas sagatavots atbilstoši normatīvajiem aktiem par elektronisko dokumentu noformēšanu, nosūtot uz e-pastu buvvalde@jelgavasnovads.lv un apliecinot tos ar drošu elektronisko parakstu, laika zīmogu.
    Klātiene: Jelgavas novada Būvvalde,
    Stadiona iela 10,
    Ozolnieki,
    Ozolnieku pagasts, Jelgavas novads, LV-3018.

2. Pakalpojuma saņemšana
    Pakalpojuma saņemšanas kanāli:
    • Klātiene - lēmumu saņem Jelgavas novada Būvvaldē, Stadiona ielā 10, Ozolniekos, Ozolnieku pagastā, Jelgavas novadā, LV-3018; 2.stāvā.
    • E-pasts – ar elektronisko parakstu parakstītu lēmumu nosūta uz iesniedzēja norādīto e-pasta adresi un Valsts Zemes dienestu;
    -Lēmumu var saņemts pa pastu