ģērbonis

Attālināti.

Protokols

1. Par papildus jautājuma iekļaušanu darba kārtībā
  2. Par rezerves zemes fondā ieskaitītās zemes vienības atzīšanu par piekrītošu Jelgavas novada pašvaldībai un ierakstīšanu zemesgrāmatā uz pašvaldības vārda (Mazozoliņi, Līvberzes pag.)
  3. Par reālservitūta nodibināšanu par labu nekustamajam īpašumam  “Zvejiņas”, Svētes pagastā, Jelgavas novadā
  4. Par zemes vienību apvienošanu, nosaukumu, adreses un nekustamā īpašuma lietošanas mērķa noteikšanu (“Tīģeri” un “Rijnieki”, Platones pagasts)
  5. Par zemes vienību ar kadastra apzīmējumiem 54820010834 un 54820010835 sadalīšanu un ielas statusa noteikšanu infrastruktūras objektiem (Atpūta, Svētes pag.)
  6. Par zemes starpgabala statusa noteikšanu un nodošanu atsavināšanai (Ķipari, Vilces pag.)
  7. Par detālplānojuma “Jānīši”, Ānē, Cenu pagastā, Jelgavas novadā, apstiprināšanu
  8. Par grozījumiem Jelgavas novada domes 2022.gada 30.marta lēmumā Nr.20 “Par Medību koordinācijas komisijas izveidošanu”
  9. Par saistošo noteikumu Nr.__ „Par licencēto makšķerēšanu  un zemūdens medībām Lielupē Jelgavas novada administratīvajā teritorijā” izdošanu
  10. Par Ozolnieku pagasta ģerboņa apstiprināšanu