26.09.2022.

S.O.S. A Career for Success

Drukāt
  • Projekts Nr. 2021-1-RO01-KA220-VET-000033307
  • Ieviešanas laiks: 01.01.2022. – 31.12.2023.
  • Projekta mērķis: uzlabot izglītības kvalitāti un nodrošināt nepārtrauktu profesionālās izglītības pedagogu un karjeras attīstības atbalsta speciālistu profesionālo izaugsmi un izstrādāt karjeras attīstības atbalsta programmas.

Erasmus+ programmas 2.pamatdarbības (KA2) stratēģiskās partnerības projekts. Projektu finansē Eiropas Komisija.

Projekta vadošais partneris: Centrul Județean de Resurse și Asistență Educațională Arad (Aradas apgabala Izglītības pārvalde Rumānijā) - https://cjrae-arad.ro/

Projekta partneri:

Projekta uzdevumi:

• Pedagogu un karjeras speciālistu starptautiskās apmācības
  • Apmācību programma “Inovatīvas karjeras atbalsta un konsultēšanas stratēģijas veiksmīgai karjerai”
  • Tiešsaistes platforma karjeras informācijai un konsultācijām. Šī platforma ietvers noderīgus rīkus profesionāļiem, e-mācību moduļus, lejupielādējamu profesionālo konsultāciju rīku komplektu, informāciju audzēkņiem, skolēniem un pedagogiem
  • Apmācību programma “Praktiski pielietojamas aktivitātes profesionālās izglītības profesionāļiem”
  • Praktisks karjeras ceļvedis ,,Ko darīsi rīt?"
  • Profesionālās konsultēšanas pasākumi
  • Vietēja mēroga semināri, apmācības