Sociālā joma Novada ziņas Projekti
Aicina pieteikt projektus sociālo un veselības veicināšanas projektu konkursā

Jelgavas novada pašvaldības Labklājības pārvalde aicina biedrības un nodibinājumus iesniegt sociālos un veselības veicināšanas projektus. Pieteikumu iesniegšana tiek noteikta no 2022. gada 31. maija līdz 14. jūnija plkst.12:00. Viena projekta maksimālā atbalstāmā summa ir līdz 1 000,00 EUR.

Konkursa kārtībā finansiālu atbalstu piešķir:

• projektiem, kas paredz sabiedriski nozīmīgu sociālu programmu, aktivitāšu un pasākumu īstenošanu;
  • sabiedrības veselības un aktīva dzīvesveida veicināšanas pasākumu organizēšanai un izglītošanai par veselības jautājumiem.

Pieteikumu var iesniegt vienā no šādiem veidiem:

• personīgi, nogādājot pieteikumu Jelgavas novada klientu apkalpošanas centros kādā no pagastiem to darba laikā. Informācija par centriem un to darba laikiem pieejama
  • nosūtot pa pastu uz adresi Pasta iela 37, Jelgava, LV-3001. Ja projekta pieteikums tiek sūtīts pa pastu, par projekta iesniegšanas datumu uzskatāms pasta zīmogā norādītais nosūtīšanas datums;
  • elektroniski parakstīta dokumenta formā vienā dokumentā, nosūtot uz e-pasta adresi: dome@jelgavasnovads.lv. Projekta pieteikumam jābūt parakstītam ar drošu elektronisko parakstu, e-pasta temata ailē jānorāda Projekta pieteikuma iesniedzēja un Konkursa nosaukums.

Kārtību, kādā tiek piešķirts finansējums sociāliem un veselības veicināšanas projektiem Jelgavas novadā, nosaka noteikumi “Par finansiāla atbalsta piešķiršanas kārtību sociāliem un veselības veicināšanas projektiem” (apstiprināti ar Jelgavas novada domes 2022. gada 25.maija lēmumu Nr.53 (sēdes protokola Nr.22)).

Vairāk informācijas par projekta konkursu un nolikumu: Jelgavas novada Labklājības pārvaldes veselības veicināšanas koordinētāja Dace Mauliņa, e-pasts dace.maulina@jelgavasnovads.lv, tālrunis +371 29185381