Novada ziņas Projekti
Spuldzītes ar augiem

Pēdējā laikā sociālā uzņēmējdarbība ir kļuvusi par aktuālu tematu visā Latvijā. Mūžizglītības nodaļa aicina novada iedzīvotājus, pašvaldības darbiniekus, topošos sociālos uzņēmējus piedalīties praktiskajā seminārā “Idejas ģenerēšana un sava sociālā uzņēmuma dibināšana”.

Seminārs notiks 21. novembrī, 13.00 – 17.00 Jelgavas novada domes ēkā, Pasta ielā 37, 5. stāva Domes sēžu zālē.

Semināru vadīs nis Baltačs, uzņēmējdarbības konsultants.

Semināra laikā būs iespējams uzzināt vairāk par sociālā uzņēmuma mērķiem, sociālās uzņēmējdarbības regulējumu Latvijā, atbalstu sociālai uzņēmējdarbībai, kā arī par ideju ģenerēšanu un īstenošanu.

Semināru organizē Latvija Pieaugušo izglītības apvienība Erasmus+ projekta Catalyse”  2020-1-UK01-KA204-079149 ietvaros sadarbībā ar Jelgavas novada Izglītības pārvaldes Mūžizglītības nodaļu.